Зібрано перший в цьому році “Запорізький трамвай”

На базі КП “Запоріжелектротранс” зібрано перший в цьому році трамвай запорізького виробництва. У планах 2020 року  – збирання ще 3 таких. У порівнянні з попередніми  вагонами, зібраними у Запоріжжі, новий трамвай значно змінився – як ззовні, так і зсередини, у салоні. Однак вже традиційно вагон оформлений у кольорах муніципального транспорту Запоріжжя та прикрашений вишиванкою. Як і попередні, транспорт пристосований для маломобільних людей.

Зазначимо, за роки реалізації програми Володимира Буряка “Запорізький трамвай” було зібрано 10 трамваїв запорізького виробництва на базі КП «Запоріжелектротранс», придбано 13 європейських трамваїв, виконувався капітальний ремонт існуючого трамвайного парку. У планах наступного року – придбання ще 12 європейських трамваїв, збирання наступних трамваїв запорізького виробництва. Також у 2021 році мають повноцінно відновити трамвайний маршрут №12. Для цього необхідно буде прокласти нову трамвайну колію на ділянці між шляхопроводом Каліброва-ІІ та трамвайним кільцем біля 52-ї школи.

– На даний момент нам вдалося оновити вже майже 70% трамвайного парку. Якщо продовжимо таку роботу, зокрема придбаємо у 2021 році ще 12 європейських трамваїв, зберемо ще 4 запорізьких, то за півтора-два роки повністю оновимо трамваї у місті, – зазначив Володимир Буряк.

Програма «Запорізький трамвай» є лише частиною роботи з розвитку комунального громадського транспорту. Зокрема у вересні планується відкрити новий тролейбусний маршрут, який з’єднуватиме Хортицький район з Бородінським мікрорайоном. Також нагадаємо,  з 1 серпня запрацював автобусний маршрут №98, який з’єднав аеропорт, Шевченківський район з центром міста та 3-м Південним мікрорайоном.

Попередня

У Запоріжжі запустили новий автобусний маршрут до аеропорту

Наступна

Головний стадіон Запоріжжя готують до групового етапу Ліги Європи
Назад до новин