Завершимо ремонт у 9-й лікарні навіть самі, але сподіваємось на допомогу держави – Володимир БУРЯК

Міський голова Запоріжжя Володимир БУРЯК проінспектував хід ремонтних робіт в 9-й міській лікарні. Тут створюється сучасне приймально-діагностичне відділення.

Вже змонтовано інженерні і електричні мережі, вентиляційна система, замінено вікна, відремонтовані шість палат, кабінети УЗД, ендоскопії та агіографії, маніпуляційна, приміщення для персоналу.

Наразі завершуються ремонти решти палат, приміщень для санітарної обробки пацієнтів, оглядових, перев’язувальних, маніпуляційних кабінетів.

Йде реконструкція діагностичного блоку, його треба підготувати до встановлення нового обладнання. У хірургічному корпусі розпочато ремонт приймально-сортувальної зони. Для повного завершення реконструкції приймального відділення необхідно 8,9 млн. грн.

– Ми сподіваємося на державне фінансування, адже цей проект розпочинався за урядовою програмою Emergency-2020, – зазначив Володимир БУРЯК. – Але якщо з бюджету країни коштів не надійде, будемо вишукувати їх у бюджеті міста.

Довідка: За останні роки для 9-ї лікарні було придбано медичне обладнання майже на 45 млн. грн. Це комп’ютерний томограф, 2 мобільні рентгенсистеми, 3 рентгенгенологічні установки, 14 апаратів ШВЛ, 45 моніторів пацієнта, портативний апарат УЗД, 3 дефібрилятори, 11 кисневих концентраторів, УЗД легеневий, аналізатор газів крові та ін.

Нагадаємо, нещодавно медичне обладнання від міста отримала 5-а міська лікарня. Там також створюється нове приймально-діагностичне відділення.

Попередня

В Запоріжжі безконтактно сплачувати за проїзд в транспорті стане зручніше

Наступна

Докладемо всіх зусиль, щоб 12-й маршрут запрацював вже цього року – Володимир БУРЯК
Назад до новин