Завершено реконструкцію скверу Піонерів

Територія скверу, розташованого в Олександрівському районі, багато років перебувала в занедбаному стані. На прохання мешканців було розроблено проект реконструкціі цього місця відпочинку.

Тут укладено якісну тротуарну плитку, змонтовано освітлення, встановлені нові архітектурні форми та камери відеоспостереження. Нині тут монтують центральну скульптурну композицію, яку було виготовлено з сучасних матеріалів за шаблоном елементів, що залишилися, та з раніше виконаних фотознімків.  У темний час скульптуру підсвічуватимуть 6 прожекторів. Повністю завершити роботи підрядник має за тиждень.

Ще одна фішка скверу – сходи до лавки Нижнього Гостинного ряду Торгових рядів 1873 року. Цю археологічну знахідку було виявлено під час робіт, тож було зроблено додаткове проектне рішення і облаштовано оглядовий майданчик, де можна роздивитися пам’ятку.

– Власне реконструкцію скверу завершено й запоріжці його вже зовсім скоро зможуть оцінити. Я вважаю, що в кожному районі міста мають бути гарні місця відпочинку. І за останні роки ми суттєво просунилися в цьому напрямку. Але й надалі будемо продовжувати розпочате, – наголосив Володимир Буряк.

Попередня

Як розвиватиметься Запоріжжя протягом наступних п’яти років

Наступна

Вихованці запорізької ДЮСШ "Металург" отримали сучасну форму та новий інвентар
Назад до новин