Завершено реконструкцію привокзальної площі – однієї з візитівок Запоріжжя

Завершено масштабну реконструкцію площі Привокзальної, яка перетворилася на гарне обличчя міста. Площа першою зустрічає людей, які приїжджають до Запоріжжя, вона гостинно вітає гостей і задає добрий настрій.

Звернув увагу запоріжців на дивовижне перетворення площі міський голова Володимир БУРЯК. На своїй сторінці в Фейсбуці мер Запоріжжя розповів про проведені роботи з реконструкції цієї території.

– Торік оновили тротуар з лівого боку площі, цього року виконали капремонт пішохідної частини з правого боку, – нагадав Володимир БУРЯК. – Крім того, привели до єдиного стилю МАФи: лавки, урни, кіоски, облаштували зупинкові комплекси. Вам подобаються такі зміни в місті?

Реконструкція привокзальної площі – це не єдиний великий інфраструктурний проект, реалізований в Запоріжжі за останні часи. Радують запоріжців оновлені сквери Піонерів і Театральний, проспект Маяковського, Правобережний пляж.

Наразі продовжуються ремонти Алеї Троянд, скверу 30-річчя визволення України, парку Гагаріна, зони відпочинку на вулиці Лейтенанта Шмідта. Цього року заплановано реконструкцію площі Запорізької.

Попередня

Мер Запоріжжя Володимир Буряк по ефективності роботи випередив колег з Києва, Львова та Одеси

Наступна

Реконструкція 53-ї школи – на контролі у мера
Назад до новин