Запорізький регіон лідирує за кількістю створених місць у дитсадках

Запорізька область – лідер серед регіонів країни за кількістю створених місць у дитсадках, попереду нас лише Київ і Київська область. Такі дані наводить міністерство освіти і науки України.

Велику роль у цій статистиці відігралом саме місто Запоріжжя. Ще 4 роки тому черга до дитячих садків була реальною проблемою в усіх районах міста та складала понад 1600 дітей, наразі ж у черзі перебуває лише 61 дитина. При цьому, в дитсадках є вільні місця.

Завдяки комплексній міській програмі за ці роки вдалось відновити заклади дошкільної освіти в Шевченківському, Комунарському, Заводському та Вознесенівському районах. Цього року будуть закінчені роботи в дитсадку в Осипенківському мікрорайоні, що дозволить забезпечити місцями ще 75 дітей.

– Минулого року було збільшено зарплатню всім працівникам дитячих садочків. Завдяки цьому ми зупинили відтік не тільки вихователів, а й іншого персоналу. Адже окрім гарних ремонтів важливо ще й те, хто і як займається вихованням наших дітей, – зазначив Володимир Буряк.

 

Попередня

У Запоріжжі продовжують оновлювати електротранспорт

Наступна

Володимир Буряк: Головне - це ви
Назад до новин