Запорізькі лікарні отримали від міста додаткові кріоциліндри для систем забезпечення киснем

В Запоріжжі медичні заклади, які спеціалізуються на лікуванні хворих COVID-19, отримали від міста додаткові кріоциліндри, необхідні для стабільної роботи систем киснезабезпечення. Про це заявив міський голова Запоріжжя Володимир БУРЯК.

Спеціалізовані лікарні Запоріжжя наразі заповнені на 40%, вільних місць, забезпечених киснем, більш ніж достатньо. Наразі медичні заклади мають 415 койко-місць, підключених до кисневої системи.

Мер нагадав, що в Запоріжжі для боротьби з пандемією було перепрофільовано низку медзакладів – лікарні №№ 1, 2, 6, 7 і 9, дитячу лікарня №5 та пологовий будинок №4.  Ці заклади можуть одночасно прийняти 928 пацієнтів, в тому числі 63 – в реанімації. Лікарні забезпечені киснем на 104%, наявні 136 апаратів штучної вентиляції легень і 406 кисневих концентраторів.

– Загалом місто виділило на боротьбу з пандемією вже більше 200 мільйонів гривень, – нагадав Володимир БУРЯК. – У планах на цей рік – продовжити оновлення медичного та лабораторного обладнання, зокрема закупити апарати УЗД, рентгени, медичні ліжка.

Попередня

Запорізькі підприємці зможуть отримати доступні кредити

Наступна

Міську лабораторію ПЛР-діагностики в Запоріжжі відкрито!
Назад до новин