Запорізькі комунальники краще за всіх впоралися з негодою

Недавній снігопад комунальні служби Запоріжжя зустріли в «бойовій готовності» і впевнено ліквідували наслідки негоди. Постійна готовність до екстремальних ситуацій – така нова організація роботи міських комунальників, реформованих під особистим контролем мера Володимира БУРЯКА.

Нагадаємо, що в січні міський голова позбавив керівництво комунальних служб премій за недоробки. Тоді на комунальних підприємствах, за ініціативи мера, була проведена певна реорганізація, визначені пріоритетні ділянки роботи, призначені відповідальні, вироблена стратегія взаємозамінності та узгоджених дій.

Результат не змусив себе чекати. З першим лютневим снігом комунальники в повному складі вийшли на цілодобову боротьбу з негодою, не підвела техніка, яка пройшла повну перевірку в рамках «реформи». Паралельно міська влада мобілізувала підприємців, які відповідальні за благоустрій своїх територій.

Так, спільними зусиллями, Запоріжжя стало прикладом ефективної боротьби з негодою для інших міст України. Наприклад, для Києва і Львова, які були паралізовані недавнім снігопадом. «Зима без колапсів» – такий новий девіз роботи оновлених комунальних служб Запоріжжя.

Попередня

Договір з компанією-перевізником, чий водій скоїв ДТП, буде розірвано - Володимир БУРЯК

Наступна

Мери українських міст змусили уряд зупинити зростання тарифів на тепло
Назад до новин