Запорізька родина, що проживала в аварійному будинку отримала ключі від нової квартири

Сім’я Винниченків, яка складається з п’ятьох людей, раніше жила в будинку на вул. Посадочній, який було визнано аварійним, тож їх потрібно було відселити, як і інших мешканців.  Сьогодні, 11 вересня, міський голова Запоріжжя Володимир Буряк вручив родині ордер і ключі від 3-кімнатної квартири.

Було вирішено, що люди самі обиратимуть квартири в межах можливих варіантів за вартістю на вторинному ринку. Ця родина знайшла квартиру на вул. Євпаторійській.  До кінця року буде придбано ще одну, двокімнатну, квартиру для іншої сім’ї, яка потребує відселення.

Загалом на 2020 рік з бюджету міста виділено 1,3 млн. грн. на придбання житла. 

– Також хочу зазначити, що на серпневій сесії міської ради було прийнято рішення щодо виділення коштів на розроблення проєктно-кошторисної документації для реставрації будинку на пр. Соборному, 234, де сталася аварійна ситуація. Крім того, ще на 2,7 млн. грн. збільшено фінансування програми співфінансування ремонтів багатоквартирних будинків. Але, звісно, нам ще є, над чим працювати, бо житловий фонд міста досить зношений. Тож на наступний рік плануємо й надалі продовжувати та розширювати нашу програму утримання ЖКГ міста, – зазначив міський голова.

Попередня

У Запоріжжі продовжать облаштування сучасних зон відпочинку

Наступна

Продовжимо розпочате разом!
Назад до новин