Запоріжжя – серед лідерів по створенню нових місць у дитячих садках, поступаємося лише Києву

В 2020 році в Запоріжжі було створено найбільше нових місць в дитсадках після столиці. Це досягнення стало можливим завдяки відповідній міський програмі, запровадженої 2016 року за дорученням мера Володимира БУРЯКА. Тоді черга до дитсадків складала близько 1600 дітей і це було одним з найболючіших проблем міста.

За чотири роки в Запорожжі реконструйовано низку непрацюючих дошкільних закладів. Наприклад, садок №100 в Шевченківському районі, №144 в Комунарському, №186 в Вознесенівському, №169 в Заводському, частину дошкільного закладу №217 в Шевченківському районі. Наразі завершується реконструкція дитсадка №220 в Дніпровському районі.

Крім того, створено чотири дошкільних підрозділи в школах Заводського, Комунарського та Шевченківського районів, проведено термомодернізацію будівель дитсадків №146, №126, №144, №186, №217, №169, відремонтовані харчоблоки у 25 закладах дошкільної освіти.

Але на порядку денному залишається проблема перенавантаження деяких дитячих садків. Наприклад в Осипенківському мікрорайоні. Для її вирішення заплановано відкриття дошкільного закладу №220. Наразі там тривають ремонтні роботи.

Попередня

Докладемо всіх зусиль, щоб 12-й маршрут запрацював вже цього року – Володимир БУРЯК

Наступна

Оновлення бібліотеки чекають майже п’ять тисяч маленьких «бабурчат»
Назад до новин