Запоріжжя на карантині: влада закликає запоріжців до порозуміння

Міський голова Запоріжжя Володимир БУРЯК прийняв складне рішення – взяти на себе відповідальність за здоров’я і життя людей. 3 квітня в місті посилюються карантинні обмеження.

Невтішна статистика не залишає варіантів. Нещодавно заповнюваність ліжок в «ковідних» лікарнях ті відділеннях складала лише 40%, але останнім часом збільшилася вдвічі – до 82%. Зросла кількість важких випадків. Захворюваність і летальність посилилися по всій країні. Тому якщо Запоріжжя не піде на посилений карантин зараз, через деякий час його введуть на державному рівні.

– Ми були готові до третьої хвилі, були закуплені апарати ШВЛ, кисневі концентратори, мобільні рентгени, апарати УЗД, – заявив Володимир БУРЯК. – Але якщо захворюваність не піде на спад, обладнання не врятує, оскільки ослабне головна сила в боротьбі з ковідом – це наші медики! Яка користь від обладнаних ліжок з апаратами ШВЛ, якщо їх не буде кому обслужити? Прошу з розумінням поставитися до посилення норм карантину і свідомо підійти до здоров’я – свого і своїх близьких.

Отже, з 3 квітня в Запоріжжі:

– кафе і ресторанам дозволено обслуговувати клієнтів з понеділка по п’ятницю з 6.00 до 20.00 з дотриманням карантинних норм, в суботу і неділю можна працювати тільки «на винос»;

– заборонено проведення масових заходів;

– закрито спортивні зали та фітнес-центри;

– працюватимуть лише продовольчі ринки;

– заборонено приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які працюють у сфері торговельно-побутового обслуговування, крім суб’єктів господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60% яких призначено для торгівлі продуктами харчування, медикаментами, пальним, засобами гігієни, побутовою хімією тощо;

– продовжать працювати оператори поштового зв’язку, медичні та ветеринарні заклади, АЗС, перукарні та салони краси (за попереднім записом).

Попередня

Володимир БУРЯК: «Педагогам, які допускають знущання над школярами, не місце в системі освіти»

Наступна

Парк Гагаріна омолоджується і зазеленіє
Назад до новин