Запоріжцям частково компенсують відсотки за кредит на житло

У Запоріжжі затверджено міську програму будівництва (придбання) доступного житла. Вона передбачає  здешевлення кредитів на придбання чи будівництво житла у Запоріжжі за рахунок коштів бюджету міста для тих категорій громадян, які відповідно до законодавства, потребують поліпшення житлових умов. У межах дії програми також передбачено можливість часткової компенсації відсотків за іпотечним кредитом. Компенсація визначається у розмірі не більше облікової ставки Національного банку України, яка діє на день укладення кредитного договору між позичальником та банком. Надається компенсація на 5 років, але не більше терміну дії кредитного договору та самої програми.

– Завдяки цьому запоріжці, які потребують поліпшення житлових умов, зможуть отримати позики та сплачувати в два рази менше коштів по відсотках. На цей рік пропонується закласти в бюджеті міста на ці цілі 500 тис.грн, – розповів Володимир Буряк.

Нагадаємо, у місті також буде подовжено дію міської програми молодіжного кредитування на житло. За останні 4 роки в 3,5 рази збільшилися обсяги її фінансування. Крім того, Володимир Буряк планує підняти питання щодо продовження державної програми молодіжного житлового кредитування під час засідання правління Асоціації міст України в Києві.

Попередня

У вихідні та святкові дні відновлять повноцінний безкоштовний проїзд для пільговиків

Наступна

Володимир Буряк представив у Києві спільну позицію громад Запорізької області
Назад до новин