Вітання з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

Сьогодні запоріжці святкують другий День міста – День металурга та гірника.

Як людині, яка майже 29 років свого життя присвятила металургії, мені відомо, яка це нелегка професія, що вимагає неабиякої сили духу. Смуга гарячого металу в цеху «вискакує» зі швидкістю 8-10 метрів у секунду. Тож весь час потрібно бути в тонусі. Ось ця смуга як задала ритм 33 роки тому, так і по цей день я в постійному русі.

Я пишаюся тим, що сьогодні на металургійних та гірничодобувних підприємствах трудяться цілі династії запоріжців. Так було й в моїй родині – мій батько все життя працював на металургійному підприємстві, брат також. Тож коли в 1987 році я закінчив індустріальний інститут, одразу ж пішов працювати на завод, пройшовши шлях від помічника майстра до головного інженера. Я й досі щороку з гордістю святкую День металурга та з радістю приймаю вітання від колег. З особливою теплотою згадую тих, з ким починав свій трудовий шлях, і свого головного наставника Віталія Антоновича Сацького.

Дякую кожному металургу та гірнику за вашу щоденну працю на благо всього міста. Бажаю міцного здоров’я, енергії, щастя та затишку вдома!

З нашим святом, металурги та гірники!

Попередня

Восени в Хортицькому районі запрацює нова сімейна амбулаторія

Наступна

Лоукост Wizz Air запустив перший рейс із запорізького аеропорту
Назад до новин