Як розвиватиметься Запоріжжя протягом наступних п’яти років

Дорогі запоріжці!

Радий познайомити Вас з планами розвитку Запоріжжя на наступні п’ять років. Частину з них ми реалізовуємо вже зараз, декотрі – будемо реалізовувати у найближчому майбутньому. Добре розумію тих, хто не вірить передвиборчим програмам. Сам прочитав безліч таких «програм», де політики виступають «за все хороше і проти всього поганого», але нічого конкретного з їх програм не слідує.

Віддаю перевагу конкретним планам, з чіткими строками, які вказують, що і в які терміни буде побудовано, відремонтовано, відкрито і так далі. Правильно складений план – чимала частина справи. Добре знаю це з часів керівництва великим виробничим колективом. І це допомагає мені під час моєї роботи міським головою Запоріжжя. Проте місто – складніше за будь-яке підприємство. І за кількістю, і за різноплановістю завдань, але головне – за кількістю людей і різноманітністю їх інтересів, цілей та потреб.

Упевнений, що головне – це люди. Це основа стратегії, спосіб мислити, планувати і працювати. Тому наші плани щодо розвитку Запоріжжя завжди комплексні, завжди враховують максимум інтересів та потреб наших містян: пенсіонерів і дітей, робітників і підприємців, вчителів і лікарів, тих, хто ходить пішки, їздить громадським транспортом або своїм автомобілем, і тих, хто прокидається рано вранці, і тих, хто працює в нічну зміну… Враховує потреби більшості запоріжців. Всі проекти з розвитку Запоріжжя, які ми будемо Вам презентувати, фактично є планом дій для мене і моїх однодумців у міській раді наступного скликання.

Володимир Буряк

Переглянути детальну програму Володимира Буряка та політичної партії “Єднання” можна за посиланням: Програма.pdf

Попередня

У Дніпровському районі розпочала працювати реконструйована музична школа

Наступна

Завершено реконструкцію скверу Піонерів
Назад до новин