Вихованці запорізької ДЮСШ “Металург” отримали сучасну форму та новий інвентар

29 вересня  Володимир Буряк відвідав дитячо-юнацьку спортивну школу «Металург». Міський голова Запоріжжя поспілкувався з працівниками та вручив вихованцям закладу форму та спортивний інвентар.

Протягом кількох років системної роботи у межах фінансової підтримки спортивних шкіл міста, вдалося реконструювати 4 футбольних поля, в планах – капітальне відновлення п’ятого. Крім того, відкрито 14 філіалів школи в різних районах міста та виконано реконструкцію дев’яти футбольних майданчиків, відкрито відділення жіночого футболу. На базі ДЮСШ «Металург» проводяться фінали Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Велику увагу приділяють й оновленню спортивного інвентарю.

–  Зараз у школі займаються більше 1500 спортсменів. Дивлячись на те, як горять їх очі від футболу, ще раз переконався, що ми прийняли правильне рішення щодо збереження ДЮСШ.  Завдання міської влади – забезпечити юним спортсменам гідні умови для тренувань та змагань. Ми будемо продовжувати розпочате. Зокрема, побудуємо критий манеж, а також проведемо реконструкцію футбольного залу для занять у зимовий час. Впевнений, що вихованці ДЮСШ «Металург» будуть гідно продовжувати славетну футбольну історію міста та примножувати перемоги! – зазначив Володимир Буряк.

Попередня

Завершено реконструкцію скверу Піонерів

Наступна

У Запоріжжі запрацювала ще одна оновлена бібліотека
Назад до новин