Восени в Хортицькому районі запрацює нова сімейна амбулаторія

У Хортицькому районі будують сучасну амбулаторію, яка буде розташована за адресою вул. Дорошенка, 3. Раніше у цих віддалених мікрорайонах власної амбулаторії не було, тому її вирішили створити з нуля. Місто знайшло для цього приміщення у прибудові до житлового будинку, було виділено кошти на реконструкцію. Вже наприкінці вересня амбулаторію планують ввести в експлуатацію, після цього тут зможуть працювати лікарі.

У медзакладі працюватимуть 10 сімейних лікарів, у тому числі завідувач та лікар-педіатр. Також там будуть розміщені 7 ліжок денного стаціонару, маніпуляційна та кабінет щеплень. Послугами амбулаторії зможуть користуватися понад 5 тисяч дітей та 21,4 тисячі дорослих.

В амбулаторії передбачені кабінети для сімейних лікарів, педіатрів, маніпуляційна, кабінет для щеплень, денний стаціонар. Також тут працюватиме лабораторія для прийому аналізів.

Нагадаємо, за останні кілька років відновлено низку амбулаторій у різних районах міста: на вул. Брюллова,6, вул. Автозаводській, 8б, вул. Карпенка-Карого,7, вул. Новокузнецькій, 20а.

Попередня

У запорізькому ботсаду з'явиться унікальна оранжерея

Наступна

Вітання з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості
Назад до новин