Володимир Буряк змусив депутатів допомогти постраждалому від пожежі будинку

Міський голова Запоріжжя Володимир БУРЯК змусив депутатів міськради, які з червня бойкотують сесії, прийти до сесійної зали та виділити кошти на відновлення постраждалого від пожежі будинку на вул. Сержанта Медведєва, 7.

Нагадаємо, що для цього очільник міста зібрав позачергову сесію Запорізької міської ради, на якій також було надано матеріальну допомогу важкохворим людям і виділено кошти на закупівлю інсуліну для діабетиків. Проте депутати відмовилися голосувати за зарплати медикам, як пропонував міський голова.

Володимир БУРЯК подякував депутатам за те, що вони все ж таки прийшли на сесію та проголосували, завдяки чому тепер можна буде продовжувати цілодобові роботи з ремонту «погорілої» багатоповерхівки, а далі – квартир мешканців. А ось відмову депутатів голосувати за зарплати медикам мер пояснив їх несамостійністю і залежністю від партійних «господарів».

– Бачте, це для них питання політичне й вони вважають, що працівники лікарень зможуть прожити й без коштів. Чергове засідання сесії, в порядку денному якої питання щодо зарплат, призначене на 13 серпня. Подивимося, чи зміниться політична воля депутатів, – сказав Володимир БУРЯК.

Попередня

Володимир Буряк подякував запоріжцям за підтримку

Наступна

Володимир Буряк доручив міськраді виділити кошти на квартиру олімпійському медалісту
Назад до новин