Володимир Буряк закликав депутатів працювати або скласти мандати

Мер Запоріжжя Володимир БУРЯК публічно звернувся до депутатів Запорізької міськради, які ігнорують сесії і фактично паралізували роботі міської влади.

Нагадаємо, що депутати п’яти із шести фракції міськради («Опозиційна платформа – За життя!», «Слуга народу», «Європейська солідарність», «Нова політика», «Партія Шарія») не приходять до сесійної зали на знак протесту проти звільнення секретаря міськради Анатолія Куртєва.

Однак Володимир Буряк в сесійному залі міськради продемонстрував судове рішення, яким Куртєву відмовлено в позові щодо незаконного звільнення.

Таким чином звільнення колишнього секретаря міськради залишається дійсним і аргументованих підстав для неявки на роботу у депутатів не має. Тому міський голова закликав депутатський корпус або повернутися до сесійної зали, або скласти мандати.

– Досить вже просиджувати штани в офісах своїх партій й натирати мозолі на руках, пишучі гнівні пости в Фейсбуках. У сесійній залі теж є крісла, кондиціонери й все необхідне для роботи! Повертайтеся та голосуйте за прийняття важливих рішень! Показуйте свою позицію під час голосувань! Вас люди для цього обирали! А якщо ні, то що ж, вас ніхто не тримає – складайте мандати й йдіть собі. Впевнений, що в місті є багато людей, які хочуть працювати на його благо, а не гратися в політичних пісочницях. Соромно має бути, що цього тижня запоріжці спостерігають за сесіями як за цирковим шоу. Дякую депутатам партії «Єднання», що вони приходять на засідання й готові працювати. Сумно, що інші ваші колеги, яких, на жаль, більшість, не беруть із вас приклад, – сказав Володимир БУРЯК.

Попередня

В Запоріжжі відкрито мережу центрів вакцинації

Наступна

Володимир Буряк: «Засуньте політику подалі!»
Назад до новин