Володимир БУРЯК привітав запорізьких медиків з професійним святом

У неділю, 20 червня, відзначається День медичного працівника. Напередодні свята запорізьких медиків привітав міський голова Запоріжжя Володимир БУРЯК.

– Місто за останні роки багато зробило для розвитку медицини. Зокрема закуповуючи медичне обладнання, техніку. Однак без вас, без вашої самовідданої праці це не дало б результату, адже на першому місці в медичній сфері завжди був і буде професіоналізм медиків, – зазначив Володимир БУРЯК.

Мер підкреслив, що медики навіть в складних умовах пандемії продовжують надавати запоріжцям всю можливу медичну допомогу. Перш за все тому, що в сфері охорони здоров’я працюють люди, які вибрали свою професію за покликанням.

– З березня минулого року наші медичні установи працюють в посиленому режимі. Завдяки реалізації міської програми розвитку медицини ми змогли підготуватися, щоб зустріти епідемію на належному рівні. Хочу подякувати вам за те, що ви зробили і продовжуєте робити кожен день, рятуючи життя запорожців, – сказав Володимир БУРЯК.

Міський голова зазначив, що місто продовжить підтримку медицини. Відкрита лабораторія для ПЦР-тестування. Триває реконструкція приймально-діагностичних відділень в лікарні екстреної і швидкої медичної допомоги та лікарні №9. Буде створено сучасне інфекційно-боксійне відділення в дитячій лікарні №5.

Колективи низки медичних установ отримали офіційні Подяки виконавчого комітету Запорізької міської ради.

Попередня

Реконструкція пологового будинку №4 – під особистим контролем мера

Наступна

Володимир Буряк: до 1 вересня систему водовідведення школи №11 має бути реконструйовано
Назад до новин