Володимир Буряк представив у Києві спільну позицію громад Запорізької області

Міський голова відвідав столицю із робочою поїздкою, де взяв участь у засіданні правління Асоціації міст України та провів зустрічі щодо Міжнародного аеропорту Запоріжжя. Першочергове питання,  обговорене на засіданні –  формування бюджету на наступний рік і викликані коронавірусом і коронакризою проблеми. На центральному та місцевому рівнях було зроблено багато кроків для полегшення життя бізнесу щодо оподаткування. Але разом з тим, надходження в бюджети знизилися, а державна реверсна дотація залишилися на тому ж рівні, що й раніше.

– Я передав звернення з проханням до центральних органів влади переглянути це питання на користь Запоріжжя. Адже сьогодні на бюджети місцевих рад покладені й додаткові обов’язки, зокрема, щодо забезпечення закладів освіти всім необхідним для проведення навчального процесу в умовах карантину – а це десятки мільйонів гривень. І знову ані гривні допомоги від держави! Тим паче, що Запоріжжя не отримало жодної копійки з державної субвенції на боротьбу з пандемією. Хоча місцевий бюджет виділив 100 млн. грн. Впевнений, що саме завдяки оперативно вжитим у Запоріжжі заходам наше місто знаходиться в «зеленій зоні», – зазначив Володимир Буряк.

Не оминули увагою й проблему тиску з боку правоохоронних органів, який міська влада Запоріжжя відчула на собі особисто, як і чимало інших міських голів. Тож на зустрічі було підготовлене ще одне звернення до центральних органів влади – з закликом припинити цей тиск.

– Переконаний, що між місцевою та центральною владою має бути порозуміння. Що стосується запорізького аеропорту – цьому питанню під час відрядження присвятив найбільше зустрічей. До багатьох вдалося достукатися. Маю надію, що за місяць ми нарешті запустимо в роботу давно збудований термінал! – розповів міський голова.

Попередня

Запоріжцям частково компенсують відсотки за кредит на житло

Наступна

У сквері Піонерів завершені основні ремонтні роботи
Назад до новин