Володимир Буряк висунув жорсткі вимоги до керівництва промислових підприємств міста

9 вересня Володимир Буряк зустрівся з представниками промислових підприємств Запоріжжя. Головна тема обговорення – шляхи покращення стану навколишнього середовища, у першу чергу стану атмосферного повітря. Адже саме це питання неабияк турбує як міську владу, так і запоріжців.

– Останнім часом у запоріжців дуже багато нарікань на неприємний запах на вулиці. Що й казати, я живу у багатоповерхівці в центрі міста й сам його відчуваю. Місто не може впливати на приватні підприємства, але людям до цього немає діла – питають з мене як з міського голови, чому немає чим дихати. І я з себе відповідальності не знімаю, – заявив міський голова.

Завдяки спільним діям у рамках Меморандуму, підписаному промпідприємствами та міською владою, вдалося значно скоротити викиди в повітря та воду. Наразі Запоріжжя знаходиться на 9 місці серед міст України за станом забруднення повітря. Але ця робота має бути системною та тривати й надалі, зазначає Володимир Буряк:

– Ті заходи, які заводи подали в якості екологічних на наступні 5 років – це просто ні про що! Тому я вимагаю від керівництва всіх промислових підприємств налагодити повноцінну роботу обладнання, призначеного для зменшення викидів, та за 2 тижні надати мені ефективні та реальні пропозиції щодо подальших заходів з покращення екологічної ситуації в місті.
Запоріжці мають дихати нормальним повітрям!

 

Попередня

У 9-й міській лікарні розпочато роботи зі створення сучасного приймально-діагностичного відділення

Наступна

У Запоріжжі створять відділення термінового влаштування дітей
Назад до новин