Володимир Буряк підписав угоду про залучення до міста міжнародних інвестицій

Міжнародна фінансова корпорація IFC інвестуватиме низку інфраструктурних програм розвитку Запоріжжя. Відповідна угода підписана міським головою Володимиром БУРЯКОМ.

Зокрема корпорація надасть кошти для співфінансування разом з містом придбання нових тролейбусів з автономним ходом і електробусів, модернізацію підстанцій електротранспорту, реконструкції парку Трудової Слави і доріг, реалізації проекту «Розумне місто». Загальна сума угоди – 35 млн євро.

– Це досить важлива подія для Запоріжжя. Хочу подякувати IFC за те, що наша співпраця дала конкретний результат. Це дозволить місту в найближчі роки реалізувати низку проектів у сфері громадського транспорту, розвитку міської інфраструктури. Результатом їх впровадження стане покращення умов життя для десятків тисяч запоріжців, які зможуть користуватися сучасним громадським транспортом, відпочивати у сучасному парку, – заявив Володимир Буряк.

– Ініціатива IFC «Міста» має на меті підтримати план модернізації Запоріжжя, який сприятиме постпандемічному відновленню міста та країни у цілому. IFC використовує свою глобальну експертизу аби допомогти Запоріжжю знайти рішення для активізації стійкого економічного зростання міста. Ми сподіваємось незабаром реалізувати цей успішний досвід в інших містах, – сказав регіональний менеджер IFC в Україні Джейсон Пеллмар.

Попередня

Володимир БУРЯК проінспектував ремонт 5-й лікарні

Наступна

Володимир Буряк привітав запорізький туристичний центр з «днем народження»
Назад до новин