Володимир БУРЯК: «Педагогам, які допускають знущання над школярами, не місце в системі освіти»

Завершена службова перевірка фактів булінгу в запорізькій гімназії № 28, яка проводилася за дорученням міського голови Володимира БУРЯКА. Незалежні фахівці (педагоги і психологи) спільно з представниками ювенальної превенції прийшли до висновків про неналежне виконання професійних обов’язків співробітниками навчального закладу.

За результатами перевірки мер Запоріжжя ухвалив рішення про звільнення класного керівника класу, де зафіксовано кричущий випадок знущання над дитиною, а також заступника директора школи з виховної роботи із забороною працювати в міській системі освіти. Директору гімназії та шкільному психологу оголошено догани.

– Педагогам, які допускають знущання над школярами, не місце в системі освіти Запоріжжя, це моя принципова позиція, – заявив Володимир БУРЯК.

Також будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків батьки школяра, який знущався над іншим учнем. Крім того, у всіх запорізьких школах буде посилена профілактика булінгу.

Попередня

Володимир БУРЯК: «Вітаю в запорізькому аеропорті «Австрійські авіалінії»!

Наступна

Запоріжжя на карантині: влада закликає запоріжців до порозуміння
Назад до новин