Володимир БУРЯК: «Наш аеропорт входить до ТОП-5 в Україні»

Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» підвів підсумки роботи за минулий рік, головне з яких – навіть в умовах пандемії підприємство залишилося прибутковим. Також сьогодні в аеропорту відбулося обговорення перспектив його подальшого розвитку.

У 2020 році виконано 2 062 рейсів, перевезено понад 326 тисяч пасажирів. Це менше ніж попереднього року, але в умовах карантинних обмежень запорізький аеропорт продемонстрував найменше падіння пасажиропотоку в Україні, що дозволило зберегти його прибутковість – на рівні 1,5 млн. грн.

– Подією року стало довгоочікуване відкриття нового пасажирського терміналу, – заявив міський голова Запоріжжя Володимир БУРЯК. – За цей час його оцінили не лише запоріжці, а й жителі інших міст, які обирають наш аеропорт для вильотів та прильотів, бо він дійсно є одним із найкращих і входить до ТОП-5 в Українів. Впевнений, що й надалі ці позиції лише покращуватимуться.

Місто обладнало запорізький аеропорт найсучаснішою світлосигнальною системою, оновило радіотехнічне оснащення, побудувало нову систему водопостачання. Наразі продовжується зведення огорожі периметру. Виконано проектні роботи з будівництва нового перону перед терміналом, на черзі – безпосередньо будівельні роботи.

– Зазначу, що не зважаючи на ситуацію в світі, жодна авіакомпанія не розірвала договори з КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя», – наголошує Володимир БУРЯК. – Навпаки, ми не припиняємо роботу щодо відкриття нових рейсів. Головний критерій, як завжди, – доступність квитків, щоб якомога більше людей могли дозволити собі подорожувати. Цього року плануємо відкриття нових напрямків до Європи та збільшення рейсів до Туреччини.

Попередня

Відновлення «погорілої» школи – на особистому контролі мера

Наступна

Договір з компанією-перевізником, чий водій скоїв ДТП, буде розірвано - Володимир БУРЯК
Назад до новин