Володимир Буряк: «Мені б хотілося, щоб мрії запоріжців збувалися»

Початок нового року – традиційний час підбивати підсумки та складати плани. Кожного жителя нашого міста хвилює, яким стане 2021 рік для нього особисто та для Запоріжжя в цілому. Тому очі-льник міста Володимир Буряк поділився з читачами газети «Запорозька Січ» амбіційними планами міської влади на 2021 рік.

– Стосовно життя Запоріжжя у новому році. Які проекти Ви плануєте втілити у життя?

– Продовження розвитку муніципального транспорту – закупівля трамваїв, автобусів, електробусів, зби-рання запорізьких трамваїв. Оснащення кабіни водіїв обладнанням для безконтактної оплати проїзду, в по-дальшому – впровадження Картки запоріжця.

Розвиток аеропорту також не стоятиме на місці. Незважаючи на пандемію, ми постійно ведемо перегово-ри про відкриття нових рейсів.

Цього року ми обладнаємо перші навчальні заклади камерами відеоспостереження в межах програми «Безпечне місто», за період дії якої раніше встановили по місту вже понад 230 відеокамер.

Що стосується сфери благоустрою, то тут хотів би виділити реконструкцію площі та парку Енергетиків. У перспективі ми створимо зону відпочинку на обох берегах Дніпра, яка включатиме в себе також відновлений Правобережний пляж, площу Запорізьку, оновлений парк Металургів та площу перед Палацом дитячо-юнацької творчості.

Продовжимо також і переформатування бібліотек міста на сучасні хаби, де можна не тільки почитати чи взяти книжку додому, а й із користю провести дозвілля як маленьким дітям, так і підліткам і дорослим.

Звичайно ж, не припинятимемо роботу з оновлення медичних закладів міста. Мова йде про подальшу за-купівлю сучасного обладнання, ремонти, відновлення роботи сімейної амбулаторії в Бородінському мікро-районі. Також у І кварталі цього року запрацює міська лабораторія ПЛР-діагностики, де безкоштовно прово-дитимуть тестування на коронавірусну інфекцію для пацієнтів запорізьких лікарень. Цього року проведемо й другий етап реконструкції приймально-діагностичних відділень у Міській лікарні екстреної та швидкої допо-моги та в 9-й лікарні. Вони фінансуються за державною програмою, тож сподіваємося на стале виділення коштів. Але в разі необхідності будемо реалізовувати ці проєкти за кошти бюджету міста.

– Яке бажання Ви загадали в новорічну ніч?

– Мені б хотілося, щоб мрії запоріжців збувалися. Знаєте, ці святкові дні – це такий час, коли дійсно трап-ляються дива, от тільки дорослі про це часто забувають. Нам треба вчитися брати приклад із дітей. От мені в середині грудня прийшов лист, який написав 6-річний Сафрон. Я одразу на цей конверт звернув увагу у стосі робочих паперів. Він і малюнки туди доклав, і пару карамельок, і своє побажання – дуже хотів робота. Звичайно, як я міг не виконати новорічне бажання дитини? Впевнений, що коли є мрія, обов’язково знай-деться шлях, як отримати бажане.

– Чого Ви бажаєте жителям Запоріжжя в Новому році?

– Цього року побажання міцного здоров’я отримало новий сенс, адже це дійсно найцінніше, що ми маємо. Тому, в першу чергу, хочу, щоб всі були здорові. Також бажаю запоріжцям щастя, благополуччя та родинного тепла, а ще – любові до свого рідного міста. Адже Запоріжжя – дійсно найкраще місто, хоч би хто там не намагався це опротестувати.

Попередня

Володимир Буряк назвав головні виклики і досягнення 2020 року

Наступна

В Запорожье продолжается модернизация медицинских учреждений
Назад до новин