Володимир Буряк: «Медзаклади можуть залишитися без шприців і антибіотиків!»

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк прокоментував ситуацію в Запорізькій міськради, роботу якої заблокували депутати п’яти партій. Також очільник міста розповів, що чекає Запоріжжя у разі продовження політичної кризи.

– Враховуючи те, що депутатські прогули вже набули загальнонаціонального розголосу, а лікарі були змушені звернутися до Президента України Володимира Зеленського, хочу прояснити ситуацію, – заявив Володимир БУРЯК.

– дійсно, політична більшість блокує роботу в місті – представники «Слуги народу», «ОПЗЖ», «Європейської солідарності», «Партії Шарія» та «Нової політики» понад місяць ігнорують сесії;

– через це не прийнято низку важливих питань, зокрема виділення коштів на зарплати медикам, педагогам, матеріальну підтримку важкохворих, дітей загиблих в АТО й ООС бійців, ремонти навчальних закладів і доріг, запуск приймально-діагностичних відділень із сучасним обладнанням в рамках президентської програми «Велике будівництво», підготовку до опалювального сезону та багато іншого.

Як міський голова я не міг залишити без зарплати медиків, які останні роки працюють на знос. Щоб покрити аванси та зарплати медпрацівникам, міська влада перерозподілила кошти з інших статей витрат на сферу охорони здоров’я: з закупівлі медикаментів, витратних матеріалів, стентів для тих, хто потрапляє до лікарень з інфарктами (!) та багато іншого. Крім того, в зв’язку з фінансовим дефіцитом лікарні мають борги по сплаті за інші товари та послуги. І якщо комусь здається, що це не проблема, вдумайтеся: медзаклади можуть залишитися банально без шприців і антибіотиків! До всього цього додалися перебої в фінансуванні лікарень Національною службою здоров’я України.

Гроші, які ми винайшли на зарплати вже закінчилися! Брати їх більше немає звідки! Тому подальша ситуація напряму залежить від того, чи прийдуть депутати на сесію в п’ятницю та чи проголосують за відповідні рішення! Й відповідальність буде також на них!

Попередня

Соціологи: Володимиру Буряку довіряють 58% запоріжців

Наступна

Володимир Буряк провів особистий прийом та прийняв низку важливих рішень
Назад до новин