Володимир Буряк контролює ліквідацію наслідків пожежі на вулиці Медведєва

Вночі 3 серпня в Запоріжжі трапилося велике лихо – пожежа в багатоповерхівці на вул. Сержанта Медведєва, 7. Зі своїх помешкань були евакуйовані мешканці 34 квартир.

Одразу після евакуації за дорученням міського голови Запоріжжя Володимира Буряка на базі 66-ї школи було розгорнуто штаб для постраждалих, а в гуртожитку педагогічного коледжу – місця для ночівлі людей. Зранку мер знову був на місці події.

– Дав доручення терміново вишукати кошти з резервного фонду та розпочати відновлювальні роботи як тільки дозволять рятувальники. На допомогу пожежникам направлено КП «Запоріжремсервіс», працівники якого допомагатимуть проводити розбір даху, – сказав Володимир Буряк.

Також очільник міста терміново зібрав засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому було складено план оперативних дій, спрямованих на ліквідацію наслідків пожежі.

На засіданні комісії зокрема було обговорено компетентність підрядника та складено заяву до правоохоронних органів з цього приводу.

Попередня

Володимир Буряк провів особистий прийом та прийняв низку важливих рішень

Наступна

Володимир Буряк підписав документи про допомогу постраждалим від пожежі
Назад до новин