Володимир БУРЯК інспектує лікарні, вивчаючи можливість виходу з локдауна

Міський голова Запоріжжя Володимир БУРЯК розпочав низку робочих візитів до медичних закладів міста, що спеціалізуються на лікуванні COVID-19. Першим мер відвідав пологовий будинок №4, де в минулому році коштом міської громади було посилено матеріально-технічну базу на суму 3,6 млн грн.

Було, зокрема, проведено технічне переоснащення, необхідне для лікування пацієнтів із коронавірусом – придбано апарати ШВЛ, монітори пацієнта, лабораторне обладнання, а крім того – дефібрилятори і гістероскопи. Перед Новим роком на території пологового будинка розпочала роботу жіноча консультація, розрахована на щоденне обслуговування 340 жінок.

– Цього року ми розпочали ремонт операційного блоку та палат інтенсивної терапії, централізованого стерилізаційного відділення, – розповів Володимир БУРЯК. – Також заплановано поточний ремонт інших відділень і стелі будівлі, модернізація систем енергозбереження.

Нагадаємо, мер Володимир БУРЯК на цьому тижні інспектує медичні заклади міста, вивчаючи разом з медиками можливість повного виходу або часткового виходу Запоріжжя з локдауну.

Попередня

В Запоріжжі на маршрути вийшли 12 європейських трамваїв

Наступна

У дворах Вознесенівського району з’являться вісім нових спортивних і дитячих майданчиків
Назад до новин