Володимир БУРЯК домігся виділення коштів для міських лікарень

За ініціативою міського голови Запоріжжя Володимира БУРЯКА депутати Запорізької міськради виділили 22 млн грн для завершення реконструкції приймально-діагностичних відділень лікарні №9 та в лікарні екстреної і швидкої медичної допомоги, а також для придбання необхідного обладнання.

Ці проекти фінансувалися з державного бюджету, а коли Київ «відрізав» фінансування, за ініціативою Володимира Буряка, місто взяло на себе цей фінансовий тягар, аби запоріжці все ж таки отримали сучасні приймальні відділення. Нагадаємо, що крім того, місто отримає 10 млн грн з обласного бюджету для ремонту інфекційно-боксійного відділення 5-й міської дитячої лікарні.

Також серед ініціатив мера Запоріжжя – збільшення на 1,4 млн грн видатків міського бюджету на придбання витратних матеріалів для проведення діалізу хворим з нирковою недостатністю. У зв’язку з відсутністю централізованих поставок і враховуючи, що договір на оплату цих послуг з Національною службою здоров’я можна буде укласти тільки з 1 липня, ці люди залишилися без медичної допомоги, але мер взяв вирішення цієї проблеми на особистий контроль.

Попередня

Володимир БУРЯК: тариф на вивіз сміття має бути нижчим, вартість гарячої води і тепла розумною

Наступна

Володимир БУРЯК і партія ЄДНАННЯ висунули низку екологічних ініціатив
Назад до новин