Відновлення «погорілої» школи – на особистому контролі мера

Міський голова Володимир БУРЯК проінспектував хід ремонтних робіт в запорізькій школі №53 в Шевченківському районі. Ця будівля в 2015 році дуже постраждала від пожежі.

Після демонтажу пошкоджених конструкцій на об’єкті був встановлений монолітний каркас міжповерхового перекриття, відштукатурено спортзал. Наразі ремонтується покрівля, продовжується монтаж перегородок у приміщеннях та електромереж, вже завершується встановлення металопластикових вікон. Міський голова поставив підряднику завдання завершити ремонт до нового навчального року.

– Все залежатиме від фінансування, у 2020 році через ситуацію в країні з цього об’єкту державою було зрізано частину коштів і не зрозуміло, що буде надалі, – каже Володимир БУРЯК. – Зараз вивчаємо можливість включення школи до програми «Велике будівництво». Звернемося також до Кабміну з проханням виділити кошти на продовження відновлення цього навчального закладу. Ми розглядаємо всі варіанти. В будь-якому разі роботи будемо продовжувати, навіть якщо доведеться вишукувати кошти з бюджету міста, бо школа тут необхідна. Це один із пріоритетних проектів, які будуть завершені цього року.

Попередня

Міська влада піклується про безхатченків

Наступна

Володимир БУРЯК: «Наш аеропорт входить до ТОП-5 в Україні»
Назад до новин