В Олександрівському районі з’явиться новий центр сімейної медицини

В Олександрівському районі Запоріжжя з’явиться новий центр сімейної медицини з амбулаторією і жіночою консультацією. Заклад працюватиме за адресою: вул. Поштова, 55. Центр відкриється в рамках міської програми реформування системи охорони здоров’я, яка стартувала в Запоріжжі за ініціативи міського голови Володимира БУРЯКА в 2016 році.

Новий медзаклад має вирішити проблему перевантаженості Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 на пр. Соборному, 88. Зараз в цьому центрі функціонують п’ять амбулаторій, які обслуговують близько 66 тисяч пацієнтів. Вісім сімейних лікарів та 12 медсестер в новій амбулаторії зможуть взяти на себе обслуговування 14 тисяч жителів району. В установі буде власний санітарний автомобіль, тут облаштують денний стаціонар на чотири ліжка, маніпуляційний кабінет, кабінет щеплень, лабораторію.

Крім того, в новому сімейному центрі функціонуватиме жіноча консультація. Вісім лікарів-акушерів вестимуть прийом в дві зміни. Тут облаштують кабінет УЗД, фізіотерапевтичний кабінет, маніпуляційний кабінет. Будівля колишнього пологового будинку №1, де зараз розташовується районна жіноча консультація, буде передано Запорізькому медуніверситету зі збереженням гінекологічного профілю роботи.

– Одне з головних завдань – створення умов для того, щоб городяни могли отримувати доступні і якісні медичні послуги. Ми прагнемо створити розгалужену систему амбулаторій, відкриваючи їх там, де це необхідно, – зазначив заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

Попередня

Площа Запорізька стане візитівкою міста

Наступна

Закриваємо зиму: комунальники очищають місто від залишків відсіву та сміття
Назад до новин