У запорізькому ботсаду з’явиться унікальна оранжерея

Міська програма розвитку ботанічного саду реалізується у Запоріжжі з 2017 року. Вже виконано реконструкцію теплиці «Зимовий сад», збільшено її площу. У листопаді 2019 року на території дендрологічного парку ботанічного саду висаджено понад 700 вічнозелених рослин. Навесні 2020 року було оновлене покриття частини садових доріжок.

У червні 2019 року розпочався черговий етап програми розвитку ботанічного саду. Замість 8 старих теплиць вирішено збудувати нову оранжерею. Загальна площа забудови складе близько тисячі квадратних метрів. Завершать роботи вже восени. Наразі виконано понад 70% будівельних робіт. У планах – облаштування сучасного опалення у теплиці “Зимовий сад” та благоустрій території саду.

– Старі теплиці побудовані кілька десятків років тому. За цей час вони стали фактично непридатними для використання. Тому вирішили збудувати нову сучасну оранжерею. Вона буде у зовсім іншому стилі. З екзотичними, тропічними рослинами. Передбачено тут і невеличкий басейн для водних рослин. Вважаю, що ботанічний сад – унікальна пам’ятка для Запоріжжя. Важливо, що нам вдалося її зберегти, на відміну від багатьох інших подібних закладів в Україні. Ботанічний сад потрібен місту. Адже тут щорічно займається близько 800 дітей. Також кожного року його відвідують тисячі людей. Зокрема минулого року було більше 40 тисяч відвідувачів, – наголосив Володимир Буряк.

Попередня

У 5-й міській дитячій лікарні оновлять два відділення

Наступна

Восени в Хортицькому районі запрацює нова сімейна амбулаторія
Назад до новин