У запорізькій лікарні запрацював унікальний ангіограф

Сучасний ангіограф, придбаний за кошти бюджету Запоріжжя, запрацював у міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги. Медики вже провели з його допомогою перші дослідження.

Подібного унікального обладнання у міських лікарнях раніше не було. Ангіограф дозволить врятувати сотні життів, адже серцево-судинні захворювання продовжують залишатися серйозною проблемою для значної частини запоріжців. До того ж ангіограф надасть можливість точної діагностики при наданні медичної допомоги не тільки в кардіології, а й в нейрохірургії, хірургії, урології, торакальній хірургії.

– Розвиток медичної галузі – пріоритет в моїй роботі. Зокрема нещодавно Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги отримала сучасну відеоендоскопічну систему, придбану за кошти міста. Її будуть використовувати при малоінвазивних операційних та діагностичних втручаннях. Скоро подібне обладнання надійде і до 9-ї міської лікарні. Лише цього року лікарні Запоріжжя вже отримали 29 апаратів ШВЛ, 10 аналізаторів газу крові, 4 апарати УЗД, 39 кисневих концентраторів, 4 дефібрілятори, 15 пульсоксиметрів, 36 моніторів пацієнта. Нещодавно запрацював сучасний цифровий рентген у поліклінічному відділенні №2 5-ї міської дитячої лікарні. Завершено ремонт двох відділень у цій дитячій лікарні. Далі рухаємося в цьому ж напрямку,  – розповів Володимир Буряк.

Попередня

У Запоріжжі облаштовують ще один сучасний сквер

Наступна

Тривають роботи з відновлення популярного трамвайного маршруту
Назад до новин