У Запоріжжі збудують сучасну льодову арену

Будівлю на місці зруйнованого стадіону «Будівельник» викупив приватний підприємець, який готовий перетворити занедбану територію на сучасну льодову арену. Місто зі свого боку, на прохання голови міської федерації хокею, виділить землю та допоможе у наведенні ладу на території. Наразі профільна земельна комісія затвердила відповідний проєкт рішення, який буде винесений на розгляд депутатів під час сесії міської ради 26 серпня. У подальшому на льодовій арені мають з’явитися зали для тренувань, спортивно-оздоровчий центр і хостел для спортсменів.

– Хокейної інфраструктури в місті дійсно недостатньо, хоча бажаючих займатися цим спортом вдосталь. Тому будемо його розвивати та давати дітям змогу займатися та ставати спортивною гордістю міста, – зазначив Володимир Буряк.

Нагадаємо, два роки тому після численних звернень батьків, було відкрито відділення ДЮСШ «Салют» з хокею, де наразі займається 126 дітей. Створення відповідної інфраструктури – наступний крок для розвитку цього виду спорту у місті.

Попередня

У Запоріжжі впроваджують безконтактну оплату проїзду

Наступна

Володимир Буряк провів зустріч із представниками міст та громад Запорізької області
Назад до новин