У Запоріжжі запустили новий автобусний маршрут до аеропорту

Перший рейс на новому маршруті №98 був здійснений 1 серпня. Вартість проїзду, як і на всіх муніципальних маршрутах, складає 5 грн.

Курсуватимуть автобуси від пр. 40-річчя Перемоги до запорізького аеропорту, через автовокзал та залізничний вокзал “Запоріжжя-1”. Обслуговуватимуть маршрут 6 “МАЗів”.

– Наш аеропорт швидко розвивається та стрімко збільшує кількість рейсів, тому пасажирам має бути зручно до нього добиратися. Тим паче, що зупинятися на досягнутому ми не збираємося та вже працюємо над відкриттям нових напрямків, – зазначив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Нагадаємо, в Запоріжжі реалізується програма розвитку КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя». Проведено ремонт злітно-посадкової смуги, виконується встановлення сучасного світлосигнального та радіотехнічного обладнання. За 2 роки було побудовано новий термінал європейського рівня. Його площа – понад 12 тис. кв. м, а пропускна здатність – 400 пасажирів на годину. Вже відкрито нові авіарейси до Шарджі, Тель-Авіва, Барселони та Варшави. Збільшено кількість регулярних рейсів до Стамбула, Мінська та Києва. Продовжуватиметься й робота з відкриття бюджетних рейсів від авіакомпанії Wizz Air.

Попередня

У двох запорізьких лікарнях з'являться сучасні відділення невідкладної допомоги

Наступна

Зібрано перший в цьому році "Запорізький трамвай"
Назад до новин