У Запоріжжі створили ще один сучасний культурно-мистецький центр

Вже завтра, 19 вересня, на вул. Ситова, 6 в Комунарському районі після ремонту відкриється культурно-мистецький центр, який об’єднує в собі бібліотеку, шахову студію та художню школу. Це четверта оновлена бібліотека міста. За останні півтора роки капітально реконструйовано три таких заклади за адресами:  вул. Гоголя, 66;  пр. Соборний, 173; пр. Маяковського, 7. Найближчим часом запрацюють ще дві бібліотеки в Заводському та Олександрівському районах. Ще в двох закладах заплановано розпочати реконструкцію до кінця 2020 року.

– Я переконаний, що як і зони відпочинку – сквери та парки – мають бути в кожному районі, так і бібліотеки. Наше головне завдання – створити такі простори, щоб і дорослі, і діти могли там не лише почитати чи взяти додому книжку, а й цікаво та корисно провести час на різноманітних майстер-класах, лекціях тощо, – зазначив Володимир Буряк.

Крім оновлення приміщень триває регулярне поповнення бібліотечного фонду. Крім того, в усіх міських бібліотеках впроваджено електронний каталог Є-книга, що дає змогу читати книжки як у паперовому, так і в електронному форматах. До речі, читацький квиток нині можна оформити за лічені хвилини в будь-якому бібліотечному закладі.

Попередня

Продовжимо розпочате разом!

Наступна

Триває облаштування нової пляжної зони у Заводському районі
Назад до новин