У Запоріжжі продовжать облаштування сучасних зон відпочинку

У Запоріжжі вже реконструювали проспект Маяковського в Вознесенівському районі, сквер Театральний в Олександрівському районі, Правобережний пляж у Дніпровському районі, парк Гагаріна в Комунарському районі, виконано першу чергу робіт у сквері 30-річчя визволення України в Заводському районі. Оновили парки Бочарова та Клімова в Шевченківському районі. Вже незабаром запоріжці зможуть прогулятися й ще одним реконструйованим сквером в Олександрівському районі, який місцеві традиційно називають сквером Піонерів.

У подальших планах – створення зони відпочинку в Дніпровському районі, яка розташована на двох берегах Дніпра. Вже наступного року буде розпочата реконструкція території біля Правобережного пляжу та парку Енергетиків, яка має назву площа Енергетиків. Тут збережуть зелені насадження, облаштують пішохідні доріжки, встановлять систему поливу та сучасне зовнішнє освітлення. Наступний крок – реконструкція парку Енергетиків. Таким чином на правому березі Дніпра буде створено єдину сучасну зону відпочинку.

На протилежному березі частиною єдиного оновленого комплексу стане площа Запорізька. Роботи з її реконструкції вже розпочалися та продовжуватимуться наступного року. Очікує реконструкція і наМіський палац дитячої та юнацької творчості з прилеглою територією, які знаходяться неподалік площі Запорізької.

– Попереду ще багато планів: початок реконструкції головного парку міста – «Дубового гаю», завершення реконструкції пляжної зони на вулиці Лейтенанта Шмідта, продовження робіт у сквері Ювілейному в Хортицькому районі, парку Гагаріна та сквері 30-річчя визволення України, будівництво нового парку біля Набережної магістралі, облаштування парку Шевченка в Шевченківському районі. Впевнений, що спільними зусиллями запорізької громади ми зможемо продовжити розпочате, – зазначив Володимир Буряк.

Попередня

У Запоріжжі створять відділення термінового влаштування дітей

Наступна

Запорізька родина, що проживала в аварійному будинку отримала ключі від нової квартири
Назад до новин