У вихідні та святкові дні відновлять повноцінний безкоштовний проїзд для пільговиків

Через поширення коронавірусної хвороби в місті та підвищений ризик інфікування для осіб похилого віку, з 23 березня в Запоріжжі було тимчасово припинене безкоштовне перевезення пасажирів-пільговиків.

В умовах коронакризи соціально незахищені верстви населення опинилися у складному фінансовому становищі, тож згодом постало питання відновлення пільгового проїзду, але з недопущенням при цьому скупчення людей у транспорті та на зупинках зранку та ввечері, коли запоріжці їдуть на роботу та повертаються додому. У зв’язку з затвердженим Кабінетом Міністрів України обмеженням щодо перевезення пасажирів лише за кількістю сидячих місць та епідеміологічною ситуацією в місті, в червні пільговий проїзд був відновлений частково. Право безкоштовного перевезення протягом усього дня отримали чорнобильці, ветерани війни, військовослужбовці, люди з інвалідністю і т.д. Безкоштовний проїзд для інших пільговиків, зокрема пенсіонерів за віком, був введений з обмеженням у часі – з 10:00 до 16:00.

– Ми підготували проєкт рішення, який стосується пільгового проїзду. Наразі обмеження на перевезення пасажирів у кількості місць для сидіння залишається. Тому в години пік у робочі дні пільги, як і раніше, для пенсіонерів діятимуть з 10:00 до 16:00. Але пропонується зняти обмеження за часом перевезення для всіх пасажирів пільгових категорій у вихідні та святкові дні. Тобто у ці дні всі пільговики зможуть безкоштовно їздити протягом всього дня, – зазначив Володимир Буряк.

На черговій сесії міської ради депутати проголосували за зняття обмежень.

Попередня

Володимир Буряк зустрівся з заступником Міністра у справах ветеранів України

Наступна

Запоріжцям частково компенсують відсотки за кредит на житло
Назад до новин