У Дніпровському районі розпочала працювати реконструйована музична школа

Дитяча музична школа № 5, що знаходиться у Дніпровському районі, вже відкрила двері для своїх вихованців. Приміщення по вул. Ладозькій, 18-а, зазнало повного перепланування. Також тут замінили покрівлю та вікна, облаштували прилеглу територію, встановили паркан та вуличне освітлення, аби убезпечити дітлахів, які ввечері йдуть із занять додому.

Крім того, на сесії міської ради були виділені кошти для оренди сусіднього приміщення по вулиці Бородінській, аби займатись у школі змогли всі охочі. Це дало змогу розмістити у закладі ще 15 класів та відкрити художнє відділення, де мистецьку освіту здобувають ще 60 дітей. Загалом музична школа № 5 налічує 400 вихованців. У планах наступного року – відкриття хореографічного та театрального відділень.

– Крім того, за три роки ми оновили музичні інструменти для наших шкіл на суму понад 4,5 млн грн, а також закупили інтерактивні дошки для теоретичних занять, комп’ютерну й оргтехніку, звукову апаратуру. Міська влада й надалі буде продовжувати реалізацію програм, спрямованих на підтримку юних талантів і на розвиток культури міста загалом, – розповів Володимир Буряк.

Попередня

Муніципальний транспорт Запоріжжя продовжують оснащувати валідаторами

Наступна

Як розвиватиметься Запоріжжя протягом наступних п’яти років
Назад до новин