У 9-й міській лікарні розпочато роботи зі створення сучасного приймально-діагностичного відділення

Роботи проводяться у рамках програми EMERGENCY-2020 – після повноцінної реконструкції травматологічного та хірургічного корпусів у лікарні з’явиться сучасне приймально-діагностичне відділення. Подібне з’явиться і в Міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги.

Загальна вартість робіт складає 60 млн. грн. Наразі вже отримано 16 млн. грн, ще 1,4 млн грн виділило місто на обстеження та проєктування. За умов сталого фінансування, першу чергу реконструкції цих закладів буде завершено вже цього року.

У подальшому передбачено також оснащення відділень сучасним діагностичним обладнанням: ангіографами, КТ, МРТ.

– За останні кілька років у 9-ту лікарню вже було придбано низку сучасного обладнання вартістю 40 млн. грн.: комп’ютерний томограф, мобільну рентген-систему, 3 рентген-установки, 14 апаратів ШВЛ, 45 моніторів пацієнта, портативний УЗД-апарат, 3 дефібрилятори, 11 кисневих концентраторів, УЗД легеневий, аналізатор газів крові та ін. Цього року на боротьбу з коронавірусом із бюджету міста було спрямовано понад 100 млн. грн – левова частка коштів пішла саме на придбання сучасного обладнання для медзакладів. У подальших планах міської влади – продовжувати розвиток медичної галузі міста, адже охорона здоров’я є одним із наших пріоритетів, – заявив Володимир Буряк.

Попередня

Найцінніше: здоров'я, освіта, люди!

Наступна

Володимир Буряк висунув жорсткі вимоги до керівництва промислових підприємств міста
Назад до новин