У 5-й міській дитячій лікарні оновлять два відділення

До розвитку 5-ї міської дитячої лікарні підійшли комплексно. У 2017-2019 роках для медичного закладу придбали 10 апаратів ШВЛ, 2 реанімаційні системи для новонароджених, 4 діагностичні рентгенівські системи (одна з них працює у поліклініці), 3 стаціонарні апарати УЗД та портативний апарат УЗД, мобільну рентгенівську систему та інше. Загалом на ці цілі було спрямовано 27,3 мільйони гривень.

Також проведено низку ремонтів, зокрема й у відділенні відновного лікування.  Створено 3 сучасних рентгенкабінети. А нині тривають роботи у відділенні інтенсивної терапії новонароджених та інфекційно-боксованому відділенні для дітей старшого віку. Днями міський голова Запоріжжя Володимир Буряк провів у медичному закладі виїзну нараду та проконтролював проведення ремонтних робіт.

– Відділення інтенсивної терапії новонароджених призначене для реабілітації новонароджених з малою вагою. Це дуже потрібно. Тут після ремонту вже готовий окремий блок для того, щоб приймати новонароджених дітей, у яких виявлять коронавірусну інфекцію. Завершується ремонт у сусідньому блоці. Раніше було відремонтовано інфекційно-боксоване відділення для дітей до 3 років. Тепер дійшла черга до такого відділення для дітей старшого віку. Вже у серпні тут розпочнуть приймати пацієнтів, – зазначив Володимир Буряк.

Зазначимо,  у Запоріжжі потягом останніх кількох років приділяють підвищену увагу розвитку медицини. Це стосується як первинної ланки, так і лікарень.  Наприклад, лише у 2019 році після завершення робіт були відкриті амбулаторії по вул. Брюллова, 6, вул. Автозаводській, 8б, вул. Карпенка-Карого, 7. Реконструйована і амбулаторія по вул. Новокузнецькій, 20а. Завершується ремонт для відкриття амбулаторії по вул. Дорошенка, 3.

З 2016 року умісті реалізується масштабна міська програма підтримки лікарень. Протягом 3-х років придбано понад 260 одиниць медичного обладнання. Серед них 63 апарати ШВЛ, 9 УЗД-апаратів, 17 рентгендіагностичних систем, 2 компьютерних томографи, цифровий мамограф та інше.

Попередня

Реконструкція скверу Піонерів наближається до завершення

Наступна

У запорізькому ботсаду з'явиться унікальна оранжерея
Назад до новин