Тривають роботи з відновлення трамвайного маршруту №12

На вулиці Шевченка продовжується виконання робіт із ремонту дороги, тротуару та трамвайної колії. Це частина великого проекту з відновлення повноцінної роботи трамвайного маршруту №12.

Перший етап передбачає відновлення до середини липня руху трамваїв та ремонт трамвайного полотна на ділянці від вул. 8 Березня до розворотного кільця «Зелений Яр», біля 52-ї школи. Наразі КП «Запоріжелектротранс» вже провів часткову заміну зношених рейок та дерев’яних шпал, усунено просідання трамвайної колії та низку інших робіт. КП «ЕЛУАШ» нині виконує поточний ремонт дороги та трамвайного полотна. Компанія-підрядник – ремонт тротуару на площі 3500 кв.м.

Додатково виділено кошти на будівництво світлофора на перехресті вул. 8 березня-Шевченка-Верещагіна.

Крім того, за рахунок коштів Громадського бюджету заплановано виконати роботи з капітального ремонту тротуару по вул. Чумацький шлях вздовж дитячого садочка № 159 та пішохідної частини біля ЗНВК № 42, де вже виконані роботи з укладання плитки на площі 300 кв.м.

У планах наступного року – укладання нових трамвайних рейок в одну колію, з організацією реверсивного руху трамваїв на ділянці від 52-ї школи до відремонтованого шляхопроводу на Калібровій-2.

Попередня

Запоріжжя отримало ще один європейський тролейбус

Наступна

У Запоріжжі продовжують оновлювати електротранспорт
Назад до новин