Тривають роботи з відновлення популярного трамвайного маршруту

Уже наступного року запорізькі трамваї курсуватимуть по відновленому маршруту № 12, який з’єднає Шевченківський та Заводський райони з центром міста. Його протяжність – 25,2 кілометри. Через те, що значна частина трамвайного полотна на ньому стала непридатною для використання, довелось фактично відновити два шляхопроводи, аби з’єднати Заводський і Шевченківський райони.

По лінії маршруту відновлюється й інша інфраструктура. Так, повністю відновлене перехрестя вулиць 8 Березня – Шевченка – Верещагіна. Відремонтовано трамвайну колію, дорогу, тротуари, встановлене сучасне зовнішнє освітлення на ділянці вулиці Шевченка – від вул. 8 Березня до кільця поблизу 52-ї школи. Відремонтовано дорогу та тротуар між шляхопроводами Каліброва-І та Каліброва-ІІ. Курсуватимуть маршрутом в тому числі і трамваї власного, запорізького виробництва. 

У планах наступного року – облаштування трамвайних рейок в одну колію на ділянці від кільця біля 52-ї школи до шляхопроводу на вулиці Калібровій. Одноколійний трамвайний рух буде здійснюватись на ділянках вулиць Шевченка, Солідарності, Калібрової.

– У результаті це дозволить нам відновити повноцінну роботу трамвайного маршруту №12, з’єднавши Заводський та Шевченківський райони між собою і далі з центром Запоріжжя. Здавалося б, що такого – відновити лише один трамвайний маршрут, а скільки додаткових переваг та можливостей отримують місто та його мешканці. Відновлення доріг, нові маршрути, гарні сучасні трамваї, зібрані нашими фахівцями – це ті успіхи, якими може пишатись Запоріжжя. І заради цього хочеться працювати. Нам дуже важливо завершити розпочате. Попереду у нас ще багато важливих справ, – зазначив Володимир Буряк. 

Попередня

У запорізькій лікарні запрацював унікальний ангіограф

Наступна

Триває капітальне відновлення 53-ї школи
Назад до новин