Соціологи: Володимиру Буряку довіряють 58% запоріжців

Центр досліджень проблем громадянського суспільства презентував дослідження громадської думки в м. Запоріжжя в умовах політичної кризи в Запорізькій міськраді.

За даними соціологів, найвищим рівнем довіри у запоріжців користується мер міста Володимир БУРЯК – в тій чи іншій мірі йому довіряють 58% опитаних, не довіряють – 26%, не визначилися – 16%.

Депутатам Запорізької міської ради довіряють 24%, не довіряють – 57%, не визначилися – 19%.

Серед запорізьких політиків найвищий антирейтинг має народний депутат України від ОПЗЖ Володимир Кальцев – понад 70% недовіри. Разом з тим, довіряють Кальцеву лише 12% запоріжців.

20% недовіри має звільнений секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв. Довіряють йому лише 3% містян, а взагалі не чули про такого близько 70 %.

Лише 26% запоріжців обізнані про те, що в міськраді існує кризова ситуація і не вдається провести повноважну сесію ЗМР, 51% – про це нічого не чули, 23% чули, але не знають суті проблеми.

З тих, хто вважає себе обізнаним про політичну кризу, на запитання «Хто винен в політичній кризі в місті – депутати Запорізької міськради, міський голова Запоріжжя Володимир БУРЯК або третя сторона?», більшість опитаних не має власної думки – 58%, 21% називає винними депутатів міської ради, 5% – мера, 16% – «третю сторону».

До політичних союзів в міській раді між політичними опонентами, на кшталт між ОПЗЖ та ЄС, ОПЗЖ та партією «Слуга народу» та ін. негативно ставляться – 76% запоріжців, схвально – 12%, не визначилися – 12%.

У той же час, запоріжці у цілому не відкидають ідею розпуску Запорізької міської ради та проведення дострокових виборів. Так, 42% опитаних схвально ставляться до цієї ідеї, як засобу розв’язання політичної кризи в місті. 12% не підтримують і 46% – не визначилися.

Дострокову відставку та нові вибори міського голови Запоріжжя підтримують 16%, не підтримують – 58%, 26% – не визначилися.

Партійний рейтинг у Запоріжжі очолює Партія Володимира Буряка «ЄДНАННЯ» – 21%. Друге місце займає партія «Слуга народу» – 13%. До Запорізької міської ради, в разі дострокових виборів, проходять наступні партії: партія «Опозиційна платформа – За життя!» – 12%, партія «Європейська солідарність» – 9%, «Партія Шарія» – 5%, ВО «Батьківщина» – 5%.

Серед ймовірних кандидатів на посаду мера Запоріжжя безумовним лідером є Володимир БУРЯК. Його рейтинг майже не змінився у порівнянні з минулорічними виборами, і складає 52% серед тих, хто визначився зі своїм вибором. На другому місці екс-кандидат від партії «Європейська солідарність», депутат Запорізької міської ради Валерій Прозапас – 9%. На третьому місці екс-кандидат від партії «Слуга народу», депутат Запорізької міської ради Віталій Тишечко – 8%.

Попередня

Подальший ремонт прибережної магістралі залежить від депутатів міськради

Наступна

Володимир Буряк: «Медзаклади можуть залишитися без шприців і антибіотиків!»
Назад до новин