Ще одна запорізька бібліотека запрацювала після капітальної реконструкції

У Запоріжжі стало на одну сучасну бібліотеку більше – на вул. Олександрівська, 51 після реконструкції запрацювала оновлена дитяча бібліотека.

Щотижня тут і раніше проводилися різні майстер-класи, літературні розваги, бібліотечні weekendи, діяла студія пісочної анімації.  Втім, на той час це була звичайна бібліотека старого зразка з масивними меблями та великими книжковими полицями.

Наразі заклад перетворено на просторе приміщення для читання та творчості в різних її проявах. Крім того, для наймолодших створено ігрову кімнату зі зручними пуфами та ляльковим театром. Тут навіть є «бібліоняня». Для підлітків – зони з настільними іграми, інтелект-територія, мультимедійна зала, де згодом діятиме кінотеатр, комп’ютерна зона для занять із програмування.

– За останні півтора року отримали нове життя ще 5 міських бібліотек: на вул. Гоголя, 66; пр. Соборний, 173; пр. Маяковського, 7, вул. Ситова, 6, вул. Історичній, 45. До кінця 2020 року маємо розпочати реконструкцію ще двох бібліотек у районах, – розповів Володимир Буряк.

Попередня

Запорізькі парки до Дня міста прикрасили квітковими композиціями

Наступна

Володимир Буряк привітав запоріжців із Днем міста
Назад до новин