Реконструкція скверу Піонерів наближається до завершення

Наприкінці минулого року у Запоріжжі розпочалася реконструкція ще одного скверу. Це так званий сквер Піонерів в Олександрівському районі. Територія у центрі міста багато років знаходилася у занедбаному стані. Ідею її відновлення  підтримали самі запоріжці, про що свідчать результати опитування, яке проводилося серед мешканців Олександрівського району.

Нині у сквері вже влаштовано фундамент під скульптурну композицію, бортові камені, основу тротуарів, зливові лотки, залізобетонну підпірну стінку, більша частина тротуарів вимощена плиткою, виконано гідроізоляцію стін, фундаменти та закладні деталі під монтаж малих архітектурних форм тощо. Розпочалося встановлення ліхтарних стовпів. Також будуть встановлені малі архітектурні форми, зокрема лавки та смітники.

Під час виїзної наради Володимира Буряка підрядники доповіли, що більшість будівельних робіт має бути завершена наприкінці липня. У серпні буде потрібен час для завершення робіт, благоустрою, наведення ладу на території. Також підрядники очікують надходження необхідних компонентів та матеріалів, завершення виготовлення компонентів скульптури, тож оновлену, відому колись кожному запоріжцю, скульптурну композицію можна буде побачити лише у вересні.

Ще однією фішкою скверу Піонерів стане археологічна знахідка, яку було виявлено під час робіт. Це сходи до лавки Нижнього Гостинного ряду Торгових рядів, що знаходився по вул. Поштовій. Ця знахідка 1873 року забудови. Всі бажаючі зможуть побачити її зі спеціального оглядового майданчика.

Попередня

Володимир Буряк: Головне - це ви

Наступна

У 5-й міській дитячій лікарні оновлять два відділення
Назад до новин