Оновлення бібліотеки чекають майже п’ять тисяч маленьких «бабурчат»

В рамках міської програми модернізації бібліотек Запоріжжя триває реконструкція дитячого читального закладу на Бабурці (вул. Запорізького козацтва, 17А). Цю бібліотеку відвідують близько 4,5 тисяч дітей.

Заплановано ремонт стелі, укріплення, заміна вікон, благоустрій прилеглої території. Зонування бібліотеки передбачає створення простору для наймолодших читачів, креативну зону для школярів, інформаційно-освітній центр для підлітків, lounge-зона для юнацтва та мобільна event-зона для різноманітних заходів.

Міська програма передбачає перетворення бібліотек з суто читальних закладів на осередки інтелектуального розвитку і генерації ідей. З 2019 року відремонтовано дві центральні бібліотеки для дорослих та дітей (вул. Гоголя, 66, вул. Олександрівська, 5), дві профільні бібліотеки (пр. Соборний,173, пр. Маяковського, 7), дві публічні бібліотеки (вул. Ситова, 6, вул. Історична, 45).

Вже на початку березня відкриються дві оновлені бібліотеки у Шевченківському районі – публічна (вул. Чарівна, 121) та дитяча (пр. Моторобудівників, 64). Крім того, в рамках програми значно поповнюється книжковий фонд. В цьому році за рахунок міського бюджету буде придбано літератури на 2 млн. грн.

Попередня

Запоріжжя – серед лідерів по створенню нових місць у дитячих садках, поступаємося лише Києву

Наступна

В Музеї архітектури Запоріжжя запрацювала «машина часу»
Назад до новин