Охорона здоров’я, освіта, транспорт, будівництво, іпотека – Володимир БУРЯК розповів про найважливіші рішення міськради

Сесія Запорізької міськради 23 квітня прийняла низку вкрай важливих рішень, які підтримав міський голова Запоріжжя Володимир БУРЯК.

В першу чергу це подальше створення сучасних приймально-діагностичних відділень на базі 5-ї та 9-ї лікарень. В перспективі – будівництво дитячого інфекційного відділення, в окремій будівлі на території 5-ї дитячої лікарні.

В сфері освіти буде продовжено відновлення після пожежі школи №53, ремонт Малої гуманітарної академії, реконструкція Міського палацу дитячої та юнацької творчості.

Депутати затвердили Програму розвитку пасажирського транспорту в Запоріжжі на 2021-2023 роки. В рамках цієї програми місто за останні роки отримало 95 великих автобусів, 14 трамваїв власного збирання і 12 німецьких трамваїв, нові тролейбуси, відкрито нові маршрути, встановлено валідатори для безконтактної оплати проїзду в комунальному транспорті.

Місто профінансує розробку технічної документації для будівництва об’їзної дороги від прибережної магістралі через Південний мікрорайон до сімферопольської траси Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта на лівому березі та об’їзду від Нікопольського повороту на правому березі.

– Ще одне важливе питання – здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення запоріжців доступним житлом, – розповів Володимир БУРЯК. – Цього року заплановано видати 15 таких кредитів, а далі поступово збільшувати цю кількість щороку.

Попередня

В Запоріжжі оновлено трамвайний парк і налагоджено власне збирання трамваїв

Наступна

Володимир БУРЯК: «Запоріжжя виходить з червоної карантинної зони»
Назад до новин