Нове інфекційне відділення дозволить ефективно ізолювати маленьких пацієнтів

На базі 5-ї дитячої лікарні з’явиться нове інфекційно-боксоване відділення. Воно буде розташоване в окремому приміщенні. Це дозволить повністю ізолювати дітей з інфекційними захворюваннями, в першу чергу з COVID-19. Створення нового відділення анонсував міський голова Запоріжжя Володимир БУРЯК, який особисто контролює хід робіт.

Маленькі пацієнти будуть лікуватися в боксах, кожен з який має окремий вхід і санітарний вузол, забезпечений киснем. Відділення розраховане на 42 місця. Згідно проекту, у відділенні будуть облаштовані маніпуляційні і оглядові кабінети, кабінет фізіотерапії, пости медичних сестер, кабінети лікарів і побутові приміщення.

– Цей об’єкт знаходиться на моєму особистому контролі, – заявив Володимир БУРЯК. – Головне завдання – виконати всі роботи якісно та якомога швидше. За останні роки ми придбали для 5-ї дитячої лікарні сучасне обладнання на суму понад 27,3 млн. грн. Це 10 апаратів штучної вентиляції легень, 13 моніторів пацієнта, 2 реанімаційні системи для новонароджених, 2 системи обігріву новонароджених, 2 пульсоксиметри, 4 діагностичні рентгенівські системи, 3 стаціонарні апарати УЗД, портативний УЗД-апарат та інше.

Попередня

Аеропорт Запоріжжя відкриває нові рейси до Батумі, Одеси і Львову

Наступна

Запорізькі підприємці зможуть отримати доступні кредити
Назад до новин