На проспекті Металургів відновлюють пішохідну зону

Роботи виконуються на проспекті Металургів, на ділянці від шляхопроводу до перехрестя з вулицею Незалежної України. Як просувається оновлення пішохідної алеї перевірив міський голова Володимир Буряк.

Підрядники доповіли, що вже виконані підготовчі та демонтажні роботи, встановлено нові бордюри. Відремонтувано і розташовані тут колодязі «Водоканалу» та концерну «Міські теплові мережі». Замість пошкодженого асфальтного покриття тут вже укладають нову тротуарну плитку. Загалом буде вимощено понад 2600 квадратних метрів плитки. Встановлять й нові лавки та смітники.

– Ці роботи мають бути завершені наприкінці серпня. У планах встановлення тут сучасного освітлення. Це вже буде другий етап благоустрою. Також існує ескізний план оновлення квіткового павільйону, який розташований на проспекті Металургів, – зазначив Володимир Буряк.

Нагадаємо,  нещодавно на проспекті Металургів було демонтовано 15 незаконних тимчасових споруд, у яких здійснювалася торгівля. А минулого року було відновлено важливий шляхопровід, що фактично з’єднує центр міста із Заводським районом.

Попередня

У Запоріжжі запрацює новий автобусний маршрут

Наступна

У двох запорізьких лікарнях з'являться сучасні відділення невідкладної допомоги
Назад до новин