Міські бібліотеки візьмуть участь у масштабному літературно-мистецькому фестивалі

Фестиваль “TOLOKA” у Запоріжжі проходитиме протягом 11 днів – з 13 по 23 серпня. Для проведення заходу передбачені одразу 4 локації – каскад фонтанів «Веселка», проспект Маяковського, площі Маяковського та Театральна. На гостей фестивалю чекають літературні презентації, батли, лекції, воркшопи з діячами мистецтв, дискусії, майстер-класи, читання, зустрічі з відомими письменниками та художниками.

– Особливо приємно, що цього року до фестивалю активно долучилися й міські бібліотеки, які організують роботу локації на площі Театральній. Там відбудуться автограф-сесії з популярними запорізькими письменниками та поетами, презентації нових книг, відкритий мікрофон, – зазначив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Нагадаємо, у Запоріжжі продовжується робота з модернізації міських бібліотек у сучасні культурні центри. За останні кілька років капітально оновлено та перетворено у сучасні коворкінги Центральну бібліотеку для дорослих по вул. Гоголя, 66, бібліотеки по пр. Маяковського, 7 та пр. Соборному, 175. До кінця року після ремонту відкриють ще три осучаснені бібліотечні заклади, а у найближчі 4-5 років заплановано оновити усі бібліотеки міста.

Попередня

Запоріжжя будують люди і для людей

Наступна

У Запоріжжі стартувала "TOLOKA-2020"
Назад до новин